Paprastas pultas robotukui

„Ant greičio“ pagamintas pultas vieno iš robotukų valdymui. Bandomasis variantas be korpuso. Siųstuvo plokštė, kaip matote, jungiasi kaip atskiras modulis.

Pultas be korpuso. Turi 8 valdymo mygtukus ir 1 SMD šviesos diodą.

Antenos dar nėra. Pultas maitinasi nuo dviejų AAA baterijų. Mikrovaldiklis PIC24HJ12GP202.

Comments 4

  • Sveiki, norėčiau paklausti kokią technologiją naudojat pcb plokštėms gaminti? Su laminatoriumi? Jei taip gal galite pasidalinti, kokiame karštyje, kokiu greičiu, kiek kartų “laminuojat” ją ir kiek laiko mirkot vandenyje? Ačiū.

  • Sweiki! Be problemu. Taip, cia laminatorius. Greitis paliktas gamiklinis, jo nekeiciau. Varikliukas dirba nuo 220v ir gan letai (kaip ir reikia) pratraukia plokste. Trupuciuka padidinau atstuma tarp veleneliu (+1mm). Temperatura – 180…190 C. Kaitintuvui pagamintas valdiklis. Valdo tena PWM 220v impulsais per tiristoriu. Nedidele plokste reik pravaryt kokius 5-6 kartus. Didele 8-10 kartu. Is kart metam i karsta (100 C) vandeni plastmasineje dezuteje (sumustiniu deze su dangciu). Reikia neleisti plokstei atvest, nes popierius susitraukia. Merkyt galima 15-30 minuciu. Pora kartu ipylt lasiuka verdancio vandens. Popieriu nuiminet LABAI atsargiai pirstais ir su senu dantu sepetuku 😉

  • O tai kur schema kaip pasidaryti toki?

  • Schemos nera. Pultelis dar nepabaigtas (2013 04 06).
    Imat belenkoki mikrovaldikli, kabinate mygtukus, kabinate siustuva MRF49XA pagal schema jo datasheet’e. Profit!

Leave a Reply

Your email address will not be published.