Testuojame Bluetooth modulį

Pagaminom plokštę naudoti su Bluetooth moduliu (modulis – graži mėlyna mikro plokštė didesnės plokštės vidury). Plokštėje yra du mygtukai ir du šviesos diodai pradiniam testavimui.

Viskas jungiasi prie PC per USB-COM keitiklį. Keitiklio privalumas – jis gamina 3,3v įtampą, reikalinga Bluetoothui užmaitinti.

Pradinio testavimo idėja – gaudyt mygtukų paspaudimus ir matyti tai telefono ekrane. O taip pat iš telefono valdyt du LEDus, esančius plokštėje su bluetooth moduliu.

Prie kompo bluetoothas pajungtas tam, kad sukonfigūruoti jį AT komandų pagalba per terminalą, bei užmaitinti. Nors šiaip, moduliui kompas nereikalingas. Visą valdymą gali atlikti mikrovaldiklis, o maitinimas – nuo batarkės.

Viską bandys draugelis. Aš tik pagaminau „hardwarą“ 🙂

Išbandėm jungimą su SonyEricsson ir BlackBerry telefonais. Prisijungia puikiai.

Comments 2

  • Sveikas man cia iskilo klausimu del bluetooth jungimo. Butu faina pamatyti schema pagal kuria prijungei bluetooth prie mikrovaldiklio. As naudoju atmega 16 ir noriu prie jo prijungti moduli zinau kad jungiasi rx ir tx prievadai bet tokia problema bijau sudeginti bluetooth nes atmega generuoja 5v itampos signalus. Tai kaip reiktu prijungti kad nesudegtu modulis maitinu as ji is atskiro 3,3v itampos saltinio tik problema komunikacijoje tarp mikrovaldiklio ir pacio modulio. Ir kaip prisijungi per uart porta?

  • Labas, bandau pasijungti prie panasau modulio HC-05. Ir niekaip nepavyksta pasijungit per AT komandas. Galetum sita vieta smulkiau papasakoti? Koki softa naudojot ir kaip suprantu makete reikia trumpinti kontaktus. Aciu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.